8
:
88
:
88
:
88

                                                                                                                                                                   

Dnes je

Korzo BEH aj v roku 2024

registrácia už čoskoro

Podporujú nás:

Piaty ročník Korzo behu pozná svojich víťazov.

V mužskej kategórii na vzdialenosti 9,5km zvíťazil s neuveriteľným  3 minutovým náskokom Peter Ďurec  (BB Tréner SK) s výsledným časom 33:58. Zdolal tak minuloročného víťaza Miroslava Borovku (ŠK ŠOG Nitra/Run For Fun), ktorý sa umiestnil tento rok na druhom mieste s časom 37:07. Na treťom mieste u mužov dobehol Miroslav Gad (ŠK Copy Servis LM) s časom 37:34.

U žien zvíťazila na rovnakej trati ako muži a taktiež s náskokom vyše troch minút Katarína Gundová ( ŠK Acilles Handlová) s časom 44:00 . Na druom mieste v absolútnom poradí žien dobela Gatialová Marta ( Prievidza) s časom 47:11. Na treťom mieste dobela u žien Bieliková Marcela  (MK Rajec) s časom 49:57.

Obaja absolútni víťazi "uchmatli" tajné prémie, ktoré boli schované v Bojniciach pri kaplnke sv. Vendelína. Víťazom GRATULUJEME a všetkým bežcom ďakujeme za ich účasť. Organizátori môžu pripraviť preteky, ale len bežci im vdýchnu tú správnu atmosféru. Preto ďakujeme každému jednému bežcovi. Vďaka patrí hlavnému sponzorovi OC KORZO ako aj hlavným partnerom: mesto Prievidza , BUDIŠ,  A3 SPORT,

Rovnako ďakujem všetkým partnerom: Mesto Bojnice, DHZ Kamenec pod Vtáčnikom, CVČ Spektrum Prievidza, trenujeme.sk, codnes.sk a všetkým dobrovoľníkom, ktorí pomáhali pri organizovaní Korzo behu 2019. Vďaka za nádherné chvíle a tešíme sa na Vás v roku 2020 :)

 

Martin Urbanovský- organizátor pretekov